8 лютого в Ужгороді відбулася міжвідомча робоча зустріч з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту в українське суспільство. Міграційну службу області на нараді представляли співробітники відділу з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Микола Товт та Євген Ясінський, директор Пункту тимчасового розміщення біженців в області Юрій Марковський.

 Ініціатор зустрічі -  Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат-NEEKA», який є виконавчим партнером УВКБ ООН і долучений до реалізації регіонального плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року. В дискусії з цих питань також взяли активну участь представники департаментів освіти і науки, соціального захисту населення, служби у справах дітей, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, закарпатського обласного центру зайнятості та Закарпатської обласної організації ТЧХ України. Учасники зустрічі обговорили також проект меморандуму на 2018 рік, спрямованого на координацію спільних зусиль у цій сфері, сприянню в реалізації програм грантової підтримки, що надається Агентством ООН у справах біженців та його виконавчими партнерами тощо.

Наразі на Закарпатті проживає 40 осіб, в т.ч. 4 дітей, які визнані біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, на розгляді перебуває 10 звернень про надання захисту в Україні.

Головне управління ДМС у Закарпатській області