Мукачівський державний університет з програмою "Запобігання вигорання під час COVID-19" дає можливість студентам, громадському сектору отримати інформацію, яка допомагає подолати проблеми фобії та паніки під час карантину. Ректор МДУ Тетяна Щербан презентувала цю програму на високому професійному рівні.

Дякуємо Агентству ООН у справах біженців (UNHCR), яке турбується про запобігання пандемії COVID-19, за допомогу у наданні гігієнічних засобів для ПТРБ Закарпатської області та побажання бути здоровими.

Бенеціари ПТРБ у Закарпатській області отримали від Агенціїї ООН у справах біженців захисні маски для їх безпечного перебування під час карантинних обмежень(covid – 19).

Висловлюємо подяку!

 

В період карантину така вразлива категорія населення як Роми опинилися на межі виживання. У вкрай важких життєвих умовах, без можливості заробітку та забезпечення своїх сімей найнеобхіднішим....

Завдяки плідній співпраці ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН) та МФОЗНС «Регіон Карпат» NEEKA малозабезпечені сім’ї Мукачівського ромського табору отримали допомогу у вигляді гігієнічних наборів з базовими предметами гігієни.

Працівниками «Регіон Карпат» NEEKA було вручено сім’ям ромів таку необхідну в цей непростий час допомогу від