Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський зустрівся з директором Благодійної організації
NEEKA Ukraine
Адальбертом Пірчак, обговорили питання поширення короновірусної інфекції в населених пунктах району та домовились про проведення 17 вересня презентації проєкту „Запобігання та реагування на COVID-19 в Ужгородському районі” за участі представників міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища „Регіон Карпат”.Благодійна організація NEEKA займається реалізацією проекту від UNICEF Ukraine по протидії Коронавірусу серед ромського населення Закарпаття. Зокрема, в ромських таборах проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо поширення COVID-19 та про те, як зберегти своє здоров'я, та роздають гігієнічні набори з базовими предметами гігієни.
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/119382188_156305282811374_4025344876374642817_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=A3nQpwlBsU0AX-AZflr&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&tp=7&oh=2c551046bfa141213a017d53330ad0de&oe=5F90B2D2)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x395/119419435_156305312811371_1027111153537011972_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gy7yC3e-J4UAX-v1jRY&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&tp=6&oh=b109e320e07c792449e92d0aa230dfec&oe=5F909501)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/119445297_156305352811367_712482950706296760_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1ERpvf-bqmIAX9SiXgw&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&tp=7&oh=5ad0679a82de8525813097d7fb2a4d8e&oe=5F92E94C)